צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
טלפון משלוח חינם מעל קניה של 450

קריסטל סמוקי קוורץ קריסטל עוצמתי לשמירה והגנה מייצר תחושת ביטחון יציבות וקרקוע

 

קריסטל סמוקי קוורץ
קריסטל סמוקי קוורץ קריסטל בצבע חום שקוף ששייך למשפחת הקוורץ קריסטלים בעלי קשיות גבוהה ומבנה משושה. 
סמוקי קוורץ דומה לקוורץ אולם בעל גוון עדיין של חום שקוף.קריסטל סמוקי קוורץ למכירה

צאקרה מתאימה לקריסטל סמוקי קוורץ
הצ'קרה המתאימה לסמוקי קוורץ - קריסטל סמוקי קוורץ מתאים לצ'קרת הבסיס שאחראית על אופן התנהגות האדם במצבי לחץ והישרדות. איזון בצ'אקרה הזו מאפשר צמיחה בחיים, הריון, יציבות כלכלית, יציבות נפשית , החלטיות, אדם המרוצה מעצמו ומהחיים שלו. 

מדיטציה עם קריסטל סמוקי קוורץ
מדיטציה על צ'קרת הבסיס יחד עם קריסטל הסמוקי קוורץ תבסס את הקשר למציאות חיינו ותוביל לתחושת קרקוע והחלטיות, תגביר את הדימוי העצמי השמחה והביטחון העצמי ותשחרר אנרגיות מגלגולים קודמים.

שימושים אנרגטיים עם קריסטל סמוקי קוורץ
השימושים האנרגטיים בקריסטל סמוקי קוורץ שהנו קריסטל עוצמתי הם לשמירה והגנה, לייצור תחושת ביטחון יציבות וקרקוע, לשמור להגן ולשחרר אנרגטי מחסימות, לחזק יכולות תקשור ולהקל על החיבור לידע מחיים קודמים וריפוי ולשחרר סיוטים ופחדים בחלימה.

בחירה בקריסטל סמוקי קוורץ
הבחירה בקריסטל סמוקי קוורץ מתאימה למי שעוסקים ברוחניות כמתקשרים ומטפלים, למי שחש מנותק ולא מקורקע בחיים, אנשים שזקוקים לביטחון בביצוע החלטותיהם, לקבלת מידע מגלגולים קודמים ולהגנה ושמירה אנרגטית.

 

טיהור קריסטל סמוקי קוורץ
ניתן לטהר את אבן הקריסטל סמוקי קוורץ בהנחתו לאור הירח או השמש ו/או שטיפה במים. קבירת הקריסטל באדמה תעצים את האנרגיה ותאפס את האנרגיה הבסיסית של סמוקי קוורץ.

רכשו קריסטל סמוקי קוורץ באתר
האתר מציע מגוון רחב של קריסטלים של סמוקי קווץ ומוצרי סמוקי קוורץ כגון מושבות סמוקי קוורץ גנרטורים של סמוקי קוורץ, כדורי כדורי סמוקי קוורץ, סמוקי קוורץ מוטות, תליונים, צמידים, שרשראות, מחזיק מפתחות  ועוד.
מוזמנים לעשות חיפוש באתר או ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור.

יש לך שאלה? צריך עזרה?השאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם

מאשר/ת קבלת מבצעים והטבות

decorative image

בסל הקניות יש 0 מוצרים

סה”כ: 0.00 ₪

המשך הזמנה